Britského zpěváka Eda Sheerana srazilo auto. Má zlomenou ruku

Kultura Kultura
16. 10. 2017 12:39
Šestadvacetiletého britského písničkáře Eda Sheerana podle listu Daily Mirror srazilo při vyjížďce na kole auto. Zpěvák si zlomil ruku a byl převezen do nemocnice. Asijské turné, které měl absolvovat na přelomu října a listopadu, je podle následné informace z Sheeranova Instagramu v ohrožení. Sheeran od roku 2012 vydal tři alba, za která získal řadu cen včetně Grammy. Populární je i v České republice, v roce 2015 na prvním tuzemském koncertě vyprodal pražskou Tipsport arénu.
Ed Sheeran. | Video: YouTube / Ed Sheeran
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Praha chce automatizovat vjezd a placení na parkovištích P+R

Vedení hlavního města chce zautomatizovat vjezd, výjezd a placení na záchytných parkovištích P+R. Řidiči se zaregistrují prostřednictvím aplikace Moje Praha a nový systém bude snímat registrační značku vozu a následně vyřídí i platbu. ČTK to v rozhovoru řekl primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Systém nyní město testuje v Letňanech. Řidiči zde ale zatím musí platbu vyřešit v aplikaci. Praha má dlouhodobě potíže s počtem míst na P+R a chystá jejich vybudování na dalších místech.

"Cílem je zmenšit fronty. Je spočítáno, že za standardních podmínek trvá výjezd v současné době 18 sekund. Ten se zkrátí na 14 sekund, což se možná nezdá, ale v praxi to bude významné," řekl Hřib.

Zdroj: ČTK
Další zprávy