WHAT THE FILM Do Evropy! aneb Předvolební sex, Zlo a srdíčko

WTF
Aktualizováno 15. 5. 2014 14:09
Podívejte se na další díl filmového magazínu What the Film. Tentokrát nabízíme přehlídku šílenství zhmotněného do spotů k volbám do Evropského parlamentu.
Podívejte se na nový díl filmového magazínu What the Film. Tentokrát vám nabízíme předvolební speciál. A jsme HAPPY! | Video: WTF

What the Film - V dalším díle magazínu What The Film serveru Aktuálně.cz se tvůrci pořadu rozhodli vypořádat s velkým množstvím vyloženě špatných a hloupých volebních spotů do Evropského parlamentu.

„Domnívám se, že zadavatelé, tedy politické strany, se snažili ušetřit a ve většině případů jim spoty natočili vnuci či tetičky,“ vysvětluje Tereza Bonaventurová, dramaturgyně pořadu.

Co mají společného ukamenované muslimky, židovská kobra, sex v práci a smažená vajíčka? Na tuto otázku se ptá moderátor pořadu a diváci po jeho zhlédnutí mohou sami posoudit, co většinu eurosportů spojuje či nespojuje…

 

Právě se děje

před 46 minutami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy