Viva Las Vegas, zamává Celine Dion

BBC, kul
6. 1. 2007 13:00
Las Vegas - Poslední z pravidelných vystoupení Celine Dion v Caesars Palace se chystá na letošní prosinec.
Foto: SONY BMG

Držitelka Grammy a zpěvačka hitů My Heart Will Go On nebo The Power of Love tak završí spolupráci započatou na Nový rok 2003 - tehdy podepsala kontrakt na 600 koncertů za 100 milionů dolarů a později ho za blíže neurčenou částku prodloužila. Odborníci se shodují, že jde o jednu z nejlepších smluv, které zpěvák kdy získal.

Hotel a casino Cesars Palace v Las Vegas postavil koncertní sál přímo pro show Celine Dion - a jak tvrdí producenti, vidělo ji už 2,5 milionů diváků. Skoro každé představení je vyprodané.

Foto: Reuters

"Když jsem s tímhle dobrodružstvím před čtyřmi lety začala, netušila jsem, jak skvělá zkušenost to bude," říká kanadská zpěvačka, "i když vím, že tenhle rok bude nejlepší, musíme se rozloučit."

Celine Dion se chce rozloučit i s diváky, kteří ji v Las Vegas už viděli: pro příští měsíce nabízí nové písně i kostýmy. Její show totiž sestává nejen z hudby, ale také tanečních čísel a bohatých vizuálních efektů. Vstupenky na konec roku se budou prodávat od 1. března, nejlevnější stojí 100 dolarů.

Vedení Caesars Palace ještě neprozradilo, kdo v koncertních večerech Celine Dion nahradí.

 

Právě se děje

Další zprávy