Video: J.A.R. se ocitli na volebním večírku plném zmatených politiků a hubených dívek

Kultura Kultura
4. 5. 2017 20:39
Skupina J. A. R. nedávno vydala album Eskalace dobra, na kterém je i písnička Zhublas. Text o souvislosti tuku, přitažlivosti a velikosti hrudníku kapela pod vedením režiséra Zdeňka Suchého překlopila do politického minidramatu. Na volebním večírku, jemuž vévodí zmatení a podplacení politici, moderátorka komentující měnící se preference stran jako ABC nebo U-Dna a Dan Bárta v roli agitujícího Richarda Krajča, si ocitli například Martin Hofmann, Marek Taclík, Ondřej Vetchý, Jitka Schneiderová, Eva Josefíková, Petra Nesvačilová, Tereza Černochová nebo Anna Linhartová. 
Andrej Babiš, nebo Martin Hofmann?
Andrej Babiš, nebo Martin Hofmann? | Foto: YouTube

 

Právě se děje

před 9 minutami

Fotbalisté Finska postoupili poprvé v historii na Euro

Fotbalisté Finska postoupili poprvé v historii na Euro díky domácí výhře 3:0 nad Lichtenštejnskem. Dva góly dal nejlepší střelec výběru Teemu Pukki.

před 24 minutami

Česko se ohradilo proti rozšiřování těžby v polském dolu Turów

České ministerstvo životního prostředí v pátek vydalo nesouhlasné stanovisko k rozšiřování polského hnědouhelného dolu Turów u česko-polské hranice. Stanovisko vydalo ve spolupráci s Libereckým krajem a Českou geologickou službou. Ministerstvo to oznámilo v tiskové zprávě. V případě, že by se polská strana rozhodla i přesto těžbu rozšířit, Česko požaduje například finanční kompenzace případných škod nebo vznik těsnící stěny bránící odtékání podzemních vod.

"Stanovisko za Českou republiku je nesouhlasné. Doplněny jsou ale také podmínky, vytvořené ve spolupráci s geology, krajem, obcemi i odbornou veřejností, a Libereckým krajem odsouhlasené, které jsou pro nás absolutně nepřekročitelné, kdyby se Polsko rozhodlo i přes náš nesouhlas v těžbě na Turowě pokračovat," oznámil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Zdroj: ČTK
Další zprávy