Video: J.A.R. se ocitli na volebním večírku plném zmatených politiků a hubených dívek

Kultura Kultura
4. 5. 2017 20:39
Skupina J. A. R. nedávno vydala album Eskalace dobra, na kterém je i písnička Zhublas. Text o souvislosti tuku, přitažlivosti a velikosti hrudníku kapela pod vedením režiséra Zdeňka Suchého překlopila do politického minidramatu. Na volebním večírku, jemuž vévodí zmatení a podplacení politici, moderátorka komentující měnící se preference stran jako ABC nebo U-Dna a Dan Bárta v roli agitujícího Richarda Krajča, si ocitli například Martin Hofmann, Marek Taclík, Ondřej Vetchý, Jitka Schneiderová, Eva Josefíková, Petra Nesvačilová, Tereza Černochová nebo Anna Linhartová. 
Andrej Babiš, nebo Martin Hofmann?
Andrej Babiš, nebo Martin Hofmann? | Foto: YouTube

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nechte polské ženy chodit na interrupci v Česku, vyzývají Piráti

Piráti vyzývají vládu, aby umožnila polským ženám podstoupit interrupci v českých zdravotnických zařízeních. Kabinet by podle opoziční strany měl Polkám tuto možnost nabídnout kvůli rozhodnutí polského ústavního soudu, který minulý týden zakázal provádět interrupce z důvodu poškození plodu. Proti rozhodnutí soudu se demonstruje v mnoha polských městech.

"Jakmile to bude jenom trochu možné, Česká republika by měla poskytnout maximální součinnost v poskytování lékařské péče ženám, jejichž vlastní vláda jim možnost volby odepírá," uvedl pirátský poslanec František Kopřiva. Podle něj znamená rozhodnutí polského ústavního soudu omezování lidských práv, Česko by od něj nemělo odvracet zrak.

Zdroj: ČTK
Další zprávy