Ve věku 72 let zemřel Frank Sinatra mladší, zastavilo se mu srdce

ČTK ČTK
17. 3. 2016 6:35
Ve věku 72 let ve Spojených státech po zástavě srdce zemřel Frank Sinatra mladší, stejnojmenný syn legendárního amerického jazzového zpěváka Sinatry. Podle agentury AP to oznámila Sinatrova rodina s tím, že skonal ve středu. V prohlášení rodina uvedla, že zemřel nečekaně. Další podrobnosti oznámeny nebyly. Sinatra mladší se rovněž věnoval hudbě, kdysi pro svého otce pracoval jako hudební ředitel a dirigent. Nyní byl na turné na Floridě, kde bylo na středu plánované vystoupení. To ale bylo kvůli Sinatrově nemoci zrušeno. Frank Sinatra mladší byl mladším bratrem zpěvačky a herečky Nancy Sinatrové a starším bratrem televizní producentky Tiny Sinatrové.
Frank Sinatra mladší.
Frank Sinatra mladší. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Na vládní čtvrť v Bagdádu dopadly tři rakety

Tři rakety dopadly v pondělí večer do ostře střežené zelené zóny v Bagdádu, ve které se nacházejí vládní budovy i diplomatické mise včetně velvyslanectví Spojených států. Nikdo nebyl zraněn. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroje. 

Podobné raketové útoky zažila vládní čtvrť za poslední měsíce již několikrát. Kdo za útokem stojí, nebylo jasné. Nicméně podle Washingtonu měly podobné akce v minulosti na svědomí proíránské milice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy