V Tarantinově novém filmu z doby řádění Charlese Mansona si zahrají Leonardo DiCaprio a Brad Pitt

ČTK ČTK
2. 3. 2018 8:21
V novém snímku režiséra Quentina Tarantina nazvaném Once Upon a Time in Hollywood (Tenkrát v Hollywoodu), který vypráví o hlavním městě filmového průmyslu v dobách hippies a ve stínu řádění vraha Charlese Mansona, budou účinkovat Leonardo DiCaprio a Brad Pitt. Oznámilo to filmové studio Sony Pictures, jež za filmem stojí. DiCaprio se ujme postavy Ricka Daltona, dohasínající hvězdy westernového seriálu, jeho kaskadérského dvojníka Cliffa Bootha ztvární Pitt. "Oba se neúspěšně snaží prosadit v Hollywoodu, který již nepoznávají. Ale Rick má velmi slavnou sousedku, Sharon Tateovou," napsalo studio Sony Pictures v prohlášení. Tateová byla jednou z Mansonových obětí. Film půjde do kin 9. 8. 2019.
Režisér Quentin Tarantino. Naposledy natočil westernové drama Osm hrozných.
Režisér Quentin Tarantino. Naposledy natočil westernové drama Osm hrozných. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 12 minutami

Při havárii vrtulníku přišel o život miliardář a politik Olivier

Při havárii vrtulníku přišel o život miliardář a politik Olivier Dassault. S odvoláním na parlamentní zdroje a vyšetřovatele to uvedla agentura AFP.

před 56 minutami

Ingebritsen má z atletického HME double, vyhrál i trojku

Nor Jakob Ingebrigtsen po triumfu na 1500 metrů vyhrál na atletickém halovém mistrovství Evropy i závod na 3000 metrů. Dvacetiletému běžci se v Toruni povedl podobný double jako na venkovním ME 2018 v Berlíně, kde vyhrál závody na 1500 a 5000 metrů.

Díky zrychlení v závěru Ingebritsen vyhrál nejdelší halový závod v osobním rekordu 7:48,20. Na trojce obhájil titul z předloňského HME v Glasgow, kde na patnáctistovce nestačil na Poláka Marcina Lewandowského. Toho letos porazil.

Na halový evropský trůn v sedmiboji se vrátil nejlepší vícebojař současnosti Kévin Mayer. Devětadvacetiletý Francouz nasbíral 6392 bodů, čímž zaostal o 87 bodů za svým evropským rekordem z HME 2017 v Bělehradu. Španělský obhájce titulu Jorge Ureňa tentokrát získal stříbro (6158), bronz zůstal v Polsku zásluhou osobního rekordu Pawla Wiesiolka (6133).

Titul na 60 metrů překážek obhájila Nizozemka Nadine Visserová v nejlepším letošním světovém čase 7,77 sekundy. Zvítězila před britskými sestrami Cindy Semberovou (7,89) a Tiffany Porterovou (7,92). Třiatřicetiletá Porterová si pro medaili doběhla v roušce.

V dnešním finálovém programu se z českých atletů představí jen štafeta čtvrtkařů, která nastoupí ve složení Vít Müller, Pavel Maslák, Michal Desenský a Patrik Šorm.

Zdroj: ČTK
Další zprávy