V Tarantinově novém filmu z doby řádění Charlese Mansona si zahrají Leonardo DiCaprio a Brad Pitt

ČTK ČTK
2. 3. 2018 8:21
V novém snímku režiséra Quentina Tarantina nazvaném Once Upon a Time in Hollywood (Tenkrát v Hollywoodu), který vypráví o hlavním městě filmového průmyslu v dobách hippies a ve stínu řádění vraha Charlese Mansona, budou účinkovat Leonardo DiCaprio a Brad Pitt. Oznámilo to filmové studio Sony Pictures, jež za filmem stojí. DiCaprio se ujme postavy Ricka Daltona, dohasínající hvězdy westernového seriálu, jeho kaskadérského dvojníka Cliffa Bootha ztvární Pitt. "Oba se neúspěšně snaží prosadit v Hollywoodu, který již nepoznávají. Ale Rick má velmi slavnou sousedku, Sharon Tateovou," napsalo studio Sony Pictures v prohlášení. Tateová byla jednou z Mansonových obětí. Film půjde do kin 9. 8. 2019.
Režisér Quentin Tarantino. Naposledy natočil westernové drama Osm hrozných.
Režisér Quentin Tarantino. Naposledy natočil westernové drama Osm hrozných. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy