Marek Eben vydává knihu Na plovárně 2

RiK, ČTK
10. 11. 2005 10:44
Praha - Po velkém úspěchu prvního dílu knižní podoby populárního pořadu Na Plovárně herce Marka Ebena se čtenáři dočkali dalšího pokračování rozhovorů.

Eben si do svého pořadu zve zajímavé osobnosti z celého světa, nejenom známé obličeje televizních obrazovek, každého, kdo v přesahuje rámec svého oboru. Takové osobnosti jsou častokrát divácky mnohem zajímavější.

Marek Eben vzpomíná například na písničkáře a básníka Karla Plíhala:

Během sedmi let trvání úspěšné talkshow udělal Marek Eben rozhovory už s 258 lidmi.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy