U2 zveřejnili nový hit You're The Best Thing About Me. Deska by mohla vyjít v prosinci

Kultura Kultura
6. 9. 2017 16:53
Jak slíbili během streamu skladby The Blackout, tak udělali. Irští U2 dnes zveřejnili singl z chystaného alba Songs of Experience. Píseň se jmenuje You're The Best Thing About Me a je to další z poprockových, poměrně svěžích stadionových hitů. Spekuluje se, že nové album by mělo vyjít 1. prosince na Světový den AIDS. Bonova neziskovka RED totiž lidi nemocné virem HIV podporuje. "Je dobré znamení, že pro U2 mají nové písně stále velký smysl. Tak to například The Rollings Stones dávno nevnímají," řekl rozhlasový moderátor Dave Fanning listu The Irish Sun. Obal singlu je z dílny Antona Corbijna a je na něm vyobrazená dcera kytaristy Edge Sian Evans. U2 tím odkazují na své album Boy.
Video: YouTube / U2
Foto: Anton Corbijn / U2
 

Právě se děje

Aktualizováno před 28 minutami

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy