Taylor Swiftová vydá v listopadu novou desku. Láká na ni singlem, ve kterém zpívá i trochu rapuje

AFP
25. 8. 2017 10:42
Zdroj foto: Taylor Swift Zdroj foto: Taylor Swift
Americká zpěvačka Taylor Swiftová oznámila, že 10. listopadu vydá nové, v pořadí šesté album pojmenované Reputation. Zároveň poslala ven singl Look What You Made Me Do, v němž napůl zpívá, napůl vykládá, že ji nebaví hrát se svým protějškem “ty malé blbé hry”. Tři roky staré album 1989, pojmenované po jejím datu narození, se v Americe prodávalo nejlépe za posledních deset let, ačkoliv tento rekord o rok později zlomila Adele s nahrávkou 25. O popové hvězdě Swiftové se v posledních týdnech hovořilo hlavně v souvislosti se soudním sporem s rozhlasovým moderátorem, jenž zpěvačku sexuálně obtěžoval během focení v roce 2013.
Video: YouTube / Taylor Swiftová
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Ruští lékaři vyzvali Navalného, aby ukončil hladovku, než bude pozdě

Ruští lékaři, kteří poskytovali péči opozičnímu představiteli Alexeji Navalnému, když byl na svobodě, politického aktivistu nyní vyzvali, aby v zájmu zachování svého zdraví ukončil protestní hladovku. Vyjádřili obavy o jeho život a úřady vyzvali, aby umožnily jeho převoz z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Ruská ombudsmanka Taťjana Moskalkovová dnes naopak uvedla, že lékařská péče, které se Navalnému ve vězeňském zařízení ve Vladimirské oblasti dostává, odpovídá mezinárodním standardům, napsala agentura Interfax.

Vězněný Navalnyj drží hladovku již 23 dní. Chce její pomocí docílit, aby k němu byli puštěni kromě vězeňských zdravotníků také lékaři zvenčí.

"Pokud bude hladovka pokračovat, dokonce i po velmi krátkou dobu, bohužel brzy jednoduše nebudeme mít koho léčit. Naším hlavním úkolem je ochránit život a zdraví našeho pacienta," napsali lékaři. Jejich výzvu zveřejnil ruský opoziční zpravodajský portál Mediazona.

K otevřenému dopisu se připojila šéfka ruských lékařských odborů a Navalného lékařka Anastasija Vasiljevová. "Opravdu doufáme, že Alexej zítra (v pátek) hladovku ukončí," sdělila Vasiljevová agentuře Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy