Swedish House Mafia pod koněm i na Staroměstkém náměstí

Swedish House Mafia pod koněm i na Staroměstkém náměstí
Oficiálně ještě není nic potvrzené, předpokládá se však, že v "označených městěch", případně v jejich blízkém okolí, se chystané turné zastaví. Jedním z takových je třeba belgický Brusel.
Tři tečky byly k vidění i v Lutychu ...
... nebo na centrálním nádraží v Antverpách.
Pro české fanoušky je klíčové, že se logo kapely objevilo také v Praze. Konkrétně na Karlově mostě ...
Foto: Fource Entertainment
Kultura Kultura
21. 9. 2012 14:40

Současné hvězdy taneční hudby Swedish House Mafia chystají poslední turné a fanoušky se na něj snaží nalákat třeba svéráznou kampaní. V jejím rámci byly monumenty různých měst dočasně posety logem hudebního projektu. A vše napovídá tomu, že jeho plánované turné by mělo zahrnout i Prahu.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy