Swedish House Mafia pod koněm i na Staroměstkém náměstí

Swedish House Mafia pod koněm i na Staroměstkém náměstí
Oficiálně ještě není nic potvrzené, předpokládá se však, že v "označených městěch", případně v jejich blízkém okolí, se chystané turné zastaví. Jedním z takových je třeba belgický Brusel.
Tři tečky byly k vidění i v Lutychu ...
... nebo na centrálním nádraží v Antverpách.
Pro české fanoušky je klíčové, že se logo kapely objevilo také v Praze. Konkrétně na Karlově mostě ...
Foto: Fource Entertainment
Kultura Kultura
21. 9. 2012 14:40

Současné hvězdy taneční hudby Swedish House Mafia chystají poslední turné a fanoušky se na něj snaží nalákat třeba svéráznou kampaní. V jejím rámci byly monumenty různých měst dočasně posety logem hudebního projektu. A vše napovídá tomu, že jeho plánované turné by mělo zahrnout i Prahu.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Smartwings budou v případě dohody se státem financovat všichni akcionáři

Do financování záchrany letecké skupiny Smartwings se po případné dohodě se státem zapojí všichni akcionáři společnosti. Ve čtvrtek se na tom dohodla valná hromada firmy. Zároveň schválila finanční model skupiny pro letošní a příští rok. Jeho podobu firma neuvedla, vychází ovšem ze závěrů expertní komise ministerstva dopravy.

Spolumajitel a předseda představenstva společnosti Jiří Šimáně v dnešní Mladé Frontě Dnes uvedl, že firma potřebuje od státu půjčku nebo garanci za úvěr na 1,7 až dvě miliardy korun. Bez pomoci státu podle něj firma skončí.

Skupina Smartwings, pod kterou patří také České aerolinie, čelí finančním problémům kvůli propadu zájmu o cestování v důsledku koronavirové krize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy