Seržant Pepper od The Beatles slaví 50 let. Poslechněte si neznámou verzi titulního hitu

NIC NIC
29. 4. 2017 16:36
Poslechněte si neznámou verzi písničky Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band od The Beatles. Stejnojmenné album slaví padesátiny.
Foto: Ultimate Classic Rock

Osmé studiové album The Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band slaví 1. června 50. narozeniny.

Neznámá verze známé písně
Neznámá verze známé písně | Video: YouTube

Při té příležitosti vyjde na konci května v novém mixu, který fanouškům nabídne i celou řadu raritních nahrávek včetně nových postřehů z pera dvou žijících brouků Paula McCartneyho a Ringo Starra.

Britský Guardian zveřejnil tu, v níž uprostřed skladby chybí původní "fanfáry" a smích publika. Paul s Johnem Lennonem si na konci písničky vyměňují postřehy ohledně techniky zpěvu a ve známé finální verzi kapela nakonec nenechala ani výkřiky "I feel it, I feel it, oh baby now I feel it."

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy