Rock for People se loučil s Klusem, Čechem nebo Langerovou

Rock for People se loučil s Klusem, Čechem nebo Langerovou
Pak už je jednoduché postavu rozšifrovat. Ale kdyby náhodou ne - je to Tomáš Klus.
Největší český festival tak nabídl nepřímou konfrontací nejpopulárnějších českých zpěváků současnosti, pokud bychom se orientovali podle ankety Český slavík.
Klus totiž loni přerušil dlouhodobou dominanci Karla Gotta. Ten vystoupil v Hradci o den dříve a pokud jste zvědaví na jeho fotky, za chvíli se k nim v naší fotogalerii proklikáte.
Mimo to také dorazila Aneta Langerová, jediná česká Superstar, které se podařilo nastartovat dlouhodobě úspěšnou sólovou kariéru zpěvačky a písničkářky.
Foto: NetReporters.org
Kultura Kultura
6. 7. 2013 18:09

V Hradci Králové vyvrcholil největší český hudební festival Rock for People. Podívejte se, jak vypadá tamní život a vystupující interpreti.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Zastupitelé západoněmecké obce z vedení sesadili člena neonacistické strany

Západoněmeckou obec Waldsiedlung již nevede člen krajně pravicové Národnědemokratické strany Německa (NPD) Stefan Jagsch, v úterý ho zastupitelé odvolali a ve funkci ho vystřídala zástupkyně křesťanských demokratů (CDU). Informovala o tom agentura DPA.

Jagsch byl do funkce zvolen v září, a to i s pomocí hlasů CDU, sociálních demokratů (SPD) a liberálů (FDP), což vyvolalo na celoněmecké úrovni tvrdou kritiku. NDP je totiž označována za neonacistickou a zavedené strany s ní spolupracovat odmítají.

Ačkoli CDU, FDP a SPD oficiálně s NPD nespolupracují, zastupitelé těchto tří stran v hesenského Waldsiedlungu, kde žije asi 2600 lidí a který je součástí obce Altenstadt, to nerespektovali. Následnou kritiku odmítali s tím, že nikdo jiný o tuto funkci, která byla volná od června, zájem neměl a že stranická příslušnost nehrála žádnou roli.

Další zprávy