Před Emeli Sandé zazpívá česká hvězdička Lenny. Zkusím vymyslet jiné aranže svých písniček, říká

Kultura Kultura
29. 12. 2017 7:30
Další dílčí úspěch pro čtyřiadvacetiletou českou hudebnici Lenny: v únoru se představí v O2 areně před skotskou soulovou zpěvačkou Emeli Sandé. “V Anglii, kde jsem studovala, je velmi oblíbená a právě tam jsem si jí poprvé všimla a začala sledovat její tvorbu,“ říká Lenny. Ta v roce 2016 zabodovala s albem Hearts, za které dostala čtyři ceny Anděl. V současné době Lenny, dcera kytaristky Lenky Filipové, koncertuje po celé Evropě. "Hudební směr Emeli Sandé ve mně samozřejmě podněcuje chuť zkusit u vlastních písniček jiné aranže, abych se držela na stejné vlně jako ona a naladila tak publikum blíže k jejímu vystoupení,” dodává.
Video: YouTube / Lenny
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy