Po Colours of Ostrava přijedou Imagine Dragons do Prahy. V O2 areně zahrají v dubnu

Kultura Kultura
18. 9. 2017 14:30
Americká kapela Imagine Dragons přijede se svou třetí deskou Evolve do Prahy. V O2 areně zahraje 16. dubna 2018, vstupenky za 1090 až 1890 korun budou v předprodeji od 22. září. Album Evolve, které v diskografii kapely nepatří k tomu nejpovedenějšímu, vyšlo letos v červnu. V červenci se pak hudebníci z Las Vegas představili na festivalu Colours of Ostrava. Do Prahy jedou v rámci světového turné.
Přivítejme Imagine Dragons.
Přivítejme Imagine Dragons. | Foto: Imagine Dragons
 

Právě se děje

před 2 minutami

Záchranáři v Číně vysvobodili prvního ze zavalených horníků

Záchranáři vysvobodili prvního z čínských horníků, které před dvěma týdny ve zlatém dole uvěznila exploze. Muž byl bez prodlení převezen do nemocnice na ošetření. S odvoláním na čínská státní média o tom informovaly zahraniční agentury.

Horník byl podle čínské státní televize CCTV "extrémně zesláblý". Na záběrech záchranáři vyčerpaného muže s černou páskou přes oči a zabaleného v dece vyzvedli z dolu a předali ošetřovatelům.

Neštěstí se stalo 10. ledna ve zlatém dole nedaleko města Jen-tchaj v provincii Šan-tung na východě země. V podzemní pasti, více než 600 metrů od vstupu do šachty, uvízlo 22 lidí. Výbuch vážně poškodil přístup na dno dolu a komunikační kabely. Záchranáři ale tento týden zaslechli údery do potrubí, jimiž část horníků dala najevo, že jsou stále naživu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy