Diskuse ke galerii: Obrazem: Toto jsou nejkrásnější umělecké fotografie přírody a života v ní. K vidění jsou teď v Praze

Obrazem: Toto jsou nejkrásnější umělecké fotografie přírody a života v ní. K vidění jsou teď v Praze V křížové chodbě chrámu Panny Marie Sněžné v Praze je až do října k vidění výstava fotografií World Photo Award. 90 vítězných snímků přírody a života v ní uspělo v soutěžích po celém světě. Tyto soutěže pořádá Mezinárodní federace fotografického umění a do každé z nich - včetně té české PhotoArt Prague - přichází ročně zhruba deset tisíc fotografií od autorů z osmdesáti zemí. Vítězné snímky vybírají odborné poroty, v české zasedli například fotografové Jaroslav Kučera nebo Jozef Danyi. Výstava v této podobě jinde v Evropě nebude.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

Další zprávy