Obrazem: Show nade vše. Robbie Williams v Praze vystoupil v kiltu a zazpíval se ženou i s otcem

Foto: Lukáš Bíba
Hana Slívová Hana Slívová
20. 8. 2017 10:58
Letošní turné zpěváka Robbieho Williamse se jmenuje stejně jako jeho poslední deska: The Heavy Entertainment Show. Včerejší koncert v pražských Letňanech vyplnil název do posledního písmenka. Williams před 30 tisíc fanoušků předstoupil na pestrobarevné scéně připomínající kabaret či boxerský ring v kiltu, sršel vtipem, do vystoupení zapojil tanečnice, sboristky i vynikající kapelu. Vzduchem létaly konfety i ohně. Během večera na pódiu přivítal svou ženu, herečku Aydu Fieldovou, a otce, zpěváka a baviče Petera Williamse. Starší písně prokládal těmi z nového alba a nezapomněl ani na poctu kamarádovi Georgi Michaelovi.
 

Právě se děje

před 10 minutami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou v britské Dolní sněmovně

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala, kabinet premiéra Borise Johnsona ale dnes potřebuje prosadit ještě kontroverzní harmonogram dalšího projednávání ratifikačního zákona.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Ruští a syrští vojáci dle Lavrova od půlnoci vstoupí do oblasti turecké operace. Rusko a Turecko tam budou společně monitorovat situaci, píše Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy