Nové "porno pro mamky", Star Wars a Rammstein v Praze. Podívejte se, jaký bude rok 2017 v kultuře

Kultura Kultura
2. 1. 2017 15:59
V roce 2017 do kin přijdou pokračování Star Wars, Vetřelce, Pirátů z Karibiku či Blade Runnera. Režisér Danny Boyle naváže na svůj slavný Trainspotting, detektiva Harryho Holea z románů Joa Nesboho ztvární Michael Fassbender. A do Česka přijedou koncertovat Sting, Robbie Williams nebo Rammstein. Podívejte se na přehled nejzajímavějších filmů a koncertů, které nás tento rok čekají dle výběru kolegů z Hospodářských novin.
Foto: archiv distributora

Bába z ledu (české filmy)

Režie: Bohdan Sláma, česká premiéra 23. února

O šedesátnici, jejíž život se dosud točil kolem synů a která nyní zažívá nečekanou love story, vypráví novinka předního tuzemského režiséra Bohdana Slámy. Autor filmů Divoké včely, Štěstí, Venkovský učitel či v poslední době režisér jednotlivých epizod politické satiry Kancelář Blaník do své novinky obsadil Slovenku Zuzanu Kronerovou, Pavla Nového, Petru Špalkovou či Tatianu Vilhelmovou. Herci museli kvůli natáčení mimo jiné trénovat v ledové vodě.

Film s rozpočtem 28 milionů korun vznikl v koprodukci studia Barrandov, České televize a slovenských a francouzských partnerů.

 

Právě se děje

Další zprávy