Na jeden vztah dva nestačí. Začíná druhá řada českého seriálu televize HBO Až po uši

Kultura
12. 11. 2017 19:03
K fanouškům se v neděli 12. 11. vrací seriál televize HBO Až po uši v režii Jana Hřebejka. S podtitulem "Na jeden vztah dva nestačí" se k Anně Geislerové, Jiřímu Havelkovi, Jitce Čvančarové, Lence Krobotové, Radkovi Holubovi, Anně Polívkové a Janě Kolesárové přidává také Stanislav Majer. Společně budou zažívat "vztahové propletence a (ne)představitelné průšvihy moderních vztahů". Ať už jde o ložnice, pracovny nebo oblíbené bary, v každém kousku jejich života je něco, co bezpečně rozpoznáme i my sami, tvrdí autoři druhé, desetidílné série. Kromě Majera do "romantických, nekorektně humorných, hysterických i bezradných" scén zasáhnou nově Taťjana Medvecká, Zuzana Šulajová či František Němec.
Anna Geislerová a Jiří Havelka se v první řadě seriálu Až po uši dali dohromady. Vstoupí jim do štěstí Stanislav Majer? Dozvíme se brzy. | Video:

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Tenisté Evropy vedou v Laver Cupu po prvním dnu nad světem 3:1

Tenisté Evropy vedou po úvodním dnu Laver Cupu nad výběrem světa 3:1. Body výběru kapitána Björna Borga získali ve dvouhrách v Ženevě Dominic Thiem a Stefanos Tsitsipas, v týmu Johna McEnroea uspěl Jack Sock. Čtyřhru na závěr dnešního programu vyhrál domácí favorit Roger Federer s Alexandrem Zverevem nad Denisem Shapovalovem se Sockem 6:3, 7:5.

Rakušan Thiem v úvodním duelu třetího ročníku Laver Cupu odvrátil v duelu se Shapovalovem tři mečboly a nakonec Kanaďana porazil 6:4, 5:7 a 13:11. Američan Sock pak vyrovnal výhrou 6:1, 7:6 nad Italem Fabiem Fogninim a Evropu pak dostal znovu do vedení Tsitsipas, který v duelu debutantů přehrál dalšího Američana Taylora Fritze 6:2, 1:6, 10:7.

Úvodní ročník, který v roce 2017 hostila Praha, vyhrál tým Evropy a vloni v Chicagu trofej obhájil. V Ženevě bude vítěz znám v neděli.

Tenisový Laver Cup v Ženevě:

Evropa - Výběr světa 3:1 po prvním dnu

Thiem - Shapovalov 6:4, 5:7, 13:11, Fognini - Sock 1:6, 6:7 (3:7), Tsitsipas - Fritz 6:2, 1:6, 10:7, Federer, A. Zverev - Shapovalov, Sock 6:3, 7:5.

Další zprávy