FOTO Krobotova Díra, hollywoodský klasik a okouzlující Asia

FOTO Krobotova Díra, hollywoodský klasik a okouzlující Asia
Režisér William Friedkin dorazil do Karlových Varů s manželkou Sherry Lansing.
Přijel si pro Křišťálový globus za celoživotní dílo.
Herečka a režisérka Asia Argento představila ve Varech svůj film Nepochopená, ...
... který se letos promítal i v Cannes. Na projekci v Puppu odpovídala i na zvídavé dotazy publika.
Foto: Aktuálně.cz
8. 7. 2014 15:10
Jak žije festival v Karlových Varech? Podívejte se na aktuální dění v hlavním městě filmu i minerálních pramenů.

Fotogalerie - Devětačtyřicátý filmový festival v Karlových Varech vstoupil do druhé poloviny. Podívejte se do zákoutí festivalového města i na aktuální dění.

Svůj filmový debut představil Miroslav Krobot, přijel autor Vymítače ďábla William Friedkin i okouzlující italská herečka a režisérka Asia Argento, dcera kultovního tvůrce béčkových hororů Daria Argenta.

P.S. Opět jsme fotili operativně i na mobil LG G3, z nějž můžete další fotky vidět i na facebookové stránce Kultura Aktuálně.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy