Liga spravedlnosti zachraňuje svět. Superman možná není mrtvý, naznačuje trailer

mad
10. 10. 2017 9:20
Nejnovější trailer k americkému filmu Liga spravedlnosti (Justice League), který vznikl podle stejnojmenného komiksu vydavatelství DC, ukazuje pohromadě skupinu pěti superhrdinů. Ti bojují proti nebezpečným paradémonům, kteří útočí na Zemi. Tým tvoří Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadotová), Flash (Ezra Miller), Aquaman (Jason Momoa) a Kyborg (Ray Fischer). Možná k nim přibude i Superman (Henry Cavill), jak trailer naznačuje. Film režíroval Zack Snyder, který má s komiksovými adaptacemi již několik zkušeností. Natočil například 300: Bitva u Thermopyl (2006) nebo Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016). Liga spravedlnosti dorazí do českých kin 16. listopadu.
Liga spravedlnosti | Video: Warner Bros. Pictures
 

Právě se děje

před 40 minutami

Prezident Zeman se příští týden setká s polským protějškem Dudou

Prezident Miloš Zeman se příští týden na Pražském hradě setká s polským prezidentem Andrzejem Dudou. Budou jednat o tématech Evropské unie či o visegrádské spolupráci. Na webu Pražského hradu to dnes uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák řekl, že se setkání uskuteční na žádost Polska. "Polská strana chce konzultovat aktuální věci kolem Evropské unie a polského předsednictví Visegrádu," uvedl. Konkrétní témata se podle něj teprve dojednávají, předpokládá ale projednávání právě evropské a visegrádské agendy, mohla by být i příležitost probrat bilaterální témata.

Zdroj: ČTK
Další zprávy