Video: Láska nebeská dostane na Den červeného nosu pokračování

Kultura Kultura
15. 5. 2017 20:59
Venku je nový trailer k pokračování filmového hitu Láska nebeská z roku 2003 s Hughem Grantem a Colinem Firthem. Druhý díl ovšem bude mít jen deset minut. Za pokračováním stojí režisér původního snímku Richard Curtis, který film s načrtnutým vývojem osudů všech zúčastněných uzpůsobil kampani Red Nose Day (Den červeného nosu), pořádáné jeho charitativní organizací Comic Relief. Pokračování Lásky nebeské odvysílala BBC 24. března jako podporu nadace, v Americe snímek lidé uvidí 25. května během podobné charitativní akce.
Půjdeš se mnou ven? Láska nebeská z roku 2003 | Video: ONE Media
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy