Lady Gaga vyhlásila hudební pauzu. Ale nemyslete si, že nemám něco v rukávu, vzkazuje

Kultura Kultura
12. 9. 2017 10:11
Americká zpěvačka a producentka italského původu Lady Gaga oznámila, že si plánuje odpočinout od hudby a zpomalit, aby se dala zdravotně do pořádku, píše agentura Associated Press. Popová hvězda představila v pátek v Torontu autobiografický dokument od Netflixu s názvem Gaga: Five Foot Two. Film zachycuje její život, včetně loňského vystoupení na Super Bowlu a její boj s chronickou bolestí. Lady Gaga také sdělila, že i během své hudební přestávky hodlá tvořit. „Neznamená to, že bych neměla něco v rukávu,“ podotkla zpěvačka.
Lady Gaga vyhlásila hudební pauzu | Video:
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy