Radní Dittrich: Odchod Fischera fungování Vltavy neovlivní, Zavoral si vede dobře

Daniela Drtinová Daniela Drtinová
20. 12. 2018 16:36
Směřování Vltavy je správné, René Zavoral vede rozhlas dobře, rozpočet je v pořádku, říká v rozhovoru pro DVtv místopředseda Rady Českého rozhlasu Miroslav Dittrich. "Personální otázky jako neprodloužení smlouvy šéfredaktorovi Vltavy je zcela v kompetenci generálního ředitele rozhlasu. Myslím, že spor není osobní, na jednání rady oba vystoupili a vyzvali k uklidnění situace," dodává Dittrich.
Hostem Daniely Drtinové v DVtv byl místopředseda Rady Českého rozhlasu Miroslav Dittrich. | Video: DVTV, Daniela Drtinová
 

Právě se děje

před 42 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy