Hudební talent: Jasmine (13) přezpívala hit Miley Cyrus

red
26. 11. 2013 5:00
Teprve třináctiletá Jasmine Thompson se pustila do přezpívání Wrecking Ball od Miley Cyrus.
Video: youtube

 Dospívající Angličanka není jen nadanou zpěvačkou s výrazným hlasem, ale i výbornou muzikantkou. Hraje na kytaru, klavír a pokouší se skládat autorské písně.

Prozatím se proslavila především zpíváním převzatých hitů. Naposledy to byla skladba Wrecking Ball od Miley Cyrus.

Málokdy se podaří, že kopie bývá lepší než originál. Procítěný zpěv prostý dvojsmyslných grimas a lascivních póz, jak to předvedla Jasmine Thompson, dodal písni na intenzitě.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 48 minutami

Biden se v říjnu sejde s Macronem. Francouzský prezident také pošle svého velvyslance zpět do USA

Americký prezident Joe Biden se ve středu telefonicky spojil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem ve snaze urovnat diplomatickou roztržku vyvolanou novým bezpečnostním paktem Američanů s Británií a Austrálií. Bílý dům a Elysejský palác následně ohlásily na konec října setkání obou prezidentů, které se má uskutečnit v Evropě. Také informovaly o Macronově rozhodnutí poslat příští týden francouzského velvyslance zpět do USA.

Francie minulý týden přistoupila k bezprecedentnímu kroku a svého ambasadora povolala ke konzultacím v reakci na nové bezpečnostní partnerství mezi USA, Británií a Austrálií, jehož součástí je poskytnutí amerických jaderných ponorek australské armádě. Austrálie zároveň oznámila odstoupení od dohody o dodávce ponorek uzavřené v roce 2016 s francouzskou firmou Naval Group a francouzská vláda v reakcích neskrývala rozhořčení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy