Zpěvák Cliff Richard nebude stíhán za zneužití mladistvých. Nenašly se důkazy, uvedla policie

mad
16. 6. 2016 13:11
Britský zpěvák Cliff Richard nebude čelit obžalobě ze sexuálního zneužití mladistvých. Policie po 22 měsících vyšetřování konstatovala, že důkazy ohledně údajného zneužití čtyř chlapců v letech 1958 až 1983 jsou nedostatečné a že vůči zpěvákovi nebude podána žaloba. Richard se ke kauze opakovaně vyjádřil a řekl, že nikoho nezneužil a že jeho jméno bylo zmíněno dříve, než ho policie vyslechla. "Jak by mohly existovat důkazy k něčemu, co se nikdy nestalo," řekl zpěvák a dodal, že nemá tušení, odkud se "absurdní obvinění vzala". Policie se zpěvákovi omluvila za způsobené nepříjemnosti a v prohlášení uvedla, že vyšetřování stálo zhruba 800 tisíc liber, což je více než 27 milionů korun.
Zpěvák Cliff Richard
Zpěvák Cliff Richard | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 41 minutami

Facebook propojuje službu Messenger s aplikací Instagram

Americká internetová společnost Facebook propojuje svou komunikační službu Facebook Messenger s aplikací pro sdílení fotografií Instagram. Uživatelé těchto dvou aplikací si tak budou moci vzájemně posílat zprávy, ačkoli budou mít nainstalovanou pouze jednu z nich, píše server CNBC.

Toto propojení bude prozatím fungovat pouze na některých trzích, v příštích měsících by se však mělo rozšířit do celého světa, upozornil server CNN.

Zdroj: ČTK
Další zprávy