Vypsaná fixa vydává novou desku, nabízí ji zdarma ke stažení

Kultura Kultura
2. 2. 2017 14:44
Kapela Vypsaná fixa vydává po třech letech nové album. „Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně,“ tvrdí skupina. Fixa nabízí nahrávku zdarma ke stažení, fanoušky ale vyzývá, že můžou přispět libovolnou částkou nebo si koupit něco v e-shopu a podpořit tak existenci projektu. „Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy,“ vysvětluje Vypsaná fixa, která vydala poslední nahrávku Krásný smutný den v roce 2014. Deska je dostupná na webu kapely vypsanafixa.cz.
Vypsaná fixa
Vypsaná fixa | Foto: Daniel Oravec
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy