Vypsaná fixa vydává novou desku, nabízí ji zdarma ke stažení

Kultura Kultura
2. 2. 2017 14:44
Kapela Vypsaná fixa vydává po třech letech nové album. „Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně,“ tvrdí skupina. Fixa nabízí nahrávku zdarma ke stažení, fanoušky ale vyzývá, že můžou přispět libovolnou částkou nebo si koupit něco v e-shopu a podpořit tak existenci projektu. „Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy,“ vysvětluje Vypsaná fixa, která vydala poslední nahrávku Krásný smutný den v roce 2014. Deska je dostupná na webu kapely vypsanafixa.cz.
Vypsaná fixa
Vypsaná fixa | Foto: Daniel Oravec
 

Právě se děje

před 6 minutami

Brno už prodalo na imaginární zápas lístky za milion korun

Fotbalová Zbrojovka Brno už prodala na imaginární zápas se Slavií na pomoc v boji s novým koronavirem vstupenky v hodnotě milion korun. Momentálně druholigový klub si dal za cíl virtuálně vyprodat někdejší slavný stadion za Lužánkami, kam v říjnu 1996 přišlo na zápas s Pražany 44.120 diváků, což je dosud nejvyšší návštěva v české lize.

Výtěžek z prodeje virtuálních lístků získá brněnská Fakultní nemocnice v Bohunicích na boj s nemocí COVID-19. Do akce se zapojila i Slavia. Podle brněnského klubu fanoušci koupili zatím pět tisíc lístků, které se prodávají za 200 korun.

V Česku si fanoušci mohou kupovat virtuální lístky i na další dva zápasy. Olomouc si připomíná slavné utkání s Realem Madrid a Jablonec pak v neděli imaginárně "odehraje" podještědské derby s Libercem. Výtěžek poputuje rovněž do tamních nemocnic.

Další zprávy