VIDEO Spider-Man Garfield a Arcade Fire bojují za práva gayů

Kultura Kultura
19. 5. 2014 16:13
Podívejte se na video k písni We Exist od Arcade Fire, v níž hraje hlavní roli mladíka hledajícího svou sexuální identitu Andrew Garfield.
Podívejte se na video k písni We Exist kapely Arcade Fire s Andrew Garfieldem v hlavní roli | Video:

Video - Záhada oholené hlavy, s níž se Andrew Garfield objevil na premiérovém turné k filmu Amazing Spider-Man 2 je vyřešena.

Mnozí hercovu proměnu připisovali přípravě na natáčení snímku Martina Scorseseho Silence, teď už je ale jasné, že za ní je natáčení klipu pro kapelu Arcade Fire k songu We Exist z alba Reflkektor.

Andrew Garfield v klipu Arcade Fire
Andrew Garfield v klipu Arcade Fire | Foto: Aktuálně.cz

Garfield v něm bojuje o svou sexuální orientaci, proto si také oholí hlavu, nasadí blond paruku, obleče dámské šaty a s růžovými očními stíny vyrazí hledat lásku do tradiční jižanské hospody a později i do festivalového davu.

Část videa vznikla na letošním festivalu Coachella. Frontman Arcade Fire Win Butler se klipem vyjadřuje k právům LGBT komunity. "Právo vzít si, koho chceš, je otázkou základních lidských práv," říká Butler.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy