VIDEO Spider-Man Garfield a Arcade Fire bojují za práva gayů

Kultura Kultura
19. 5. 2014 16:13
Podívejte se na video k písni We Exist od Arcade Fire, v níž hraje hlavní roli mladíka hledajícího svou sexuální identitu Andrew Garfield.
Podívejte se na video k písni We Exist kapely Arcade Fire s Andrew Garfieldem v hlavní roli | Video:

Video - Záhada oholené hlavy, s níž se Andrew Garfield objevil na premiérovém turné k filmu Amazing Spider-Man 2 je vyřešena.

Mnozí hercovu proměnu připisovali přípravě na natáčení snímku Martina Scorseseho Silence, teď už je ale jasné, že za ní je natáčení klipu pro kapelu Arcade Fire k songu We Exist z alba Reflkektor.

Andrew Garfield v klipu Arcade Fire
Andrew Garfield v klipu Arcade Fire | Foto: Aktuálně.cz

Garfield v něm bojuje o svou sexuální orientaci, proto si také oholí hlavu, nasadí blond paruku, obleče dámské šaty a s růžovými očními stíny vyrazí hledat lásku do tradiční jižanské hospody a později i do festivalového davu.

Část videa vznikla na letošním festivalu Coachella. Frontman Arcade Fire Win Butler se klipem vyjadřuje k právům LGBT komunity. "Právo vzít si, koho chceš, je otázkou základních lidských práv," říká Butler.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy