VIDEO Podívejte se do nejlepších tančíren světa podle DJ Mag

VIDEO Podívejte se do nejlepších tančíren světa podle DJ Mag
Carl Cox hraje ve Space na Ibize poměrně často. Klub skončil loni druhý, letos slaví vítězství. Podívejte se dovnitř.
Podívejte se do brazilského prostoru Green Valley. Loni to byla nejlepší tančírna světa v žebříčku Top 100 Clubs.
Pacha je řetězec tančíren. Prostor na Ibize obhájil třetí místo žebříčku. Podívejte se proč.
Londýnská Fabric je klub se vším všudy. Zajímavým programem i tančírnou. Obhajoba čtvrtého místa určitě fanoušky potěšila. Podívejte se dovnitř.
Foto: Aktuálně.cz
8. 4. 2014 14:57
Své místo v žebříčku nejlepších tanečních klubů světa udrželo i pražské Roxy. Je letos na 71. místě.

Fotogalerie - Největší světový časopis o taneční hudbě DJ Mag zveřejnil žebříček Top 100 Clubs a v elitní společnosti světových tančíren zařadil na 71. místo pražský prostor Roxy jako jediného českého zástupce.

Žebříček jako každoročně ovládly španělské kluby z ostrova Ibiza. Klub Roxy ale letos předčil například mezi tanečníky legendární místa jako skotský The Arches (Glasgow) nebo berlínský Tresor.

"Toto umístění je především pro naše fanoušky. Bereme to jako ocenění za to, jaké máme fans a jak skvělou atmošku u nás pravidelně vytváří," řekl za klub Roxy Daniel Bacho.

Podívejte se do deseti nejlepších klubů světa.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy