VIDEO Lily Allen se kamarádí se zebrou i seriálem Girls

Kultura Kultura
7. 2. 2014 16:58
Podívejte se na video k novému singlu Lily Allen Air Balloon a poslechněte si i novou píseň ze seriálu Girls.
Poslechněte si Air Ballon od Lily Allen | Video:

Video - Lily Allen vydává nový singl Air Balloon z jejího očekávaného alba, u nějž zatím není jasné, kdy se dostane do obchodů, ale spekuluje se o jaře letošního roku.

U singlu Air Ballon je už jasné, že bude oficiálně k mání od 2. března. Následuje úspěšné hity Somewhere Only We Know a Hard Out Here.

Písničku napsala Lily se švédským producentem Shellbackem. Video vzniklo v Kapském Městě a režíroval je That Go.

Poslechněte si píseň Lily Allen ze seriálu Girls.
Poslechněte si píseň Lily Allen ze seriálu Girls. | Video:

Lily se v něm prochází africkou divočinou, kamarádí se hned s několika zvířaty, kolem ní rostou houby a podívá se i do vesmíru. Prostě žádné velké umění, ale poměrně zdařilá obrazová příloha k chytlavému popu, který Lily Allen produkuje.

Kromě videa k novému singlu Lily Allen fanoušky překvapila včera ještě písní k seriálu Girls nazvanou L8 CMMR. Píseň produkoval Greg Kurstin.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy