AUDIO Daft Punk se vrhli na spolupráci s rapperem Jay-Z

pej
11. 3. 2014 17:10
Poslechněte si, jak dopadla hudební spolupráce francouzského elektronického dua Daft Punk a amerického rappera Jay-Z.
Computerized: Výsledek spolupráce Daft Punk a rappera Jay-Z | Video: YouTube

Video - Francouzské duo Daft Punk zabrousilo do dalšího hudebního žánru. Ve spolupráci s americkým rapperem Jay-Z vznikla novinka s názvem Computerized.

Nebylo to poprvé, co francouzští hudebníci vyzkoušeli podobnou věc. Už v roce 2007 se Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter spojili s Kanye Westem při práci na singlu Stronger, který získal Grammy v kategorii Best Rap Solo Performance.

Daft Punk ovládli i letošní 56. ročník předávání hudebních cen Grammy. Získali ocenění hned ve dvou kategoriích. Jejich Random Access Memories se stalo albem roku a píseň Get Lucky nejlepší nahrávkou.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Schodek rozpočtu stoupl ke konci července na rekordních 279,4 miliardy korun

Schodek státního rozpočtu ke konci července stoupl na 279,4 miliardy korun z červnových 265,1 miliardy korun. Informovalo o tom v tiskové zprávě ministerstvo financí (MF). Jde o nejhorší červencový výsledek od vzniku Česka. Loni ke konci července byl schodek 205,1 miliardy korun.

Celkové příjmy rozpočtu ke konci července meziročně stouply o 19,3 miliardy na 836,3 miliardy korun. Daňové příjmy včetně pojistného na sociální zabezpečení vzrostly meziročně o 32,4 miliardy na 721,9 miliardy korun. Celkové výdaje rozpočtu ke konci července pak meziročně stouply o 93,6 miliardy na 1,1 bilionu korun.

Na celý letošní rok je schválen schodek státního rozpočtu 500 miliard korun. Loni, kdy byl výsledek ovlivněn dopady pandemie, skončil státní rozpočet ve schodku 367,4 miliardy korun. Na příští rok MF navrhuje schodek 390 miliard korun

Zdroj: ČTK
Další zprávy