VIDEO Arcade Fire hrají nové písně na tripu s Bonem

Kultura Kultura
30. 9. 2013 15:27
Podívejte se na krátký film Here Comes The Night Time od Romana Coppoly
Win Butler (Arcade Fire).
Win Butler (Arcade Fire). | Foto: pitchfork

Video - Jedna z nejočekávanějších desek podzimu se blíží. Kanadská kapela Arcade Fire ověnčená cenami Grammy představila v americkém pořadu Saturday Night Live několik písní z alba Reflektor a skoro půlhodinový film v režii Romana Coppoly (syna Francise Forda) Here Comes The Night Time.

Filmový trip z diskotéky jako vystřižené z 80. let obsahuje dva nové songy We Exist a Normal Person z alba, které vyjde 29. října. Ve filmou se mihnou také hudební i filmové hvězdy - Bono, Rainn Wilson, Ben Stiller, Michael Cera, James Franco, Aziz Ansari, Eric, Bill Hader Wareheim a Zach Galifianakis.

Na dvojalbu Reflektor, které produkoval James Murphy z kapely LCD Soundsystem a spolupracovali David Bowie, se objeví tyto písně: Volume I: Reflektor, We Exist, Flashbulb Eyes, Here Comes the Night Time, Normal Person, You Already Know, Joan of Arc. Volume II: Here Comes the Night Time II, Awful Sound (oh eurydice), It's Never Over (oh orpheus), Porno , Afterlife, Supersymmetry.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Podívejte se na již dříve zveřejněný klip k písni Reflektor v režii Antona Corbijna:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy