Velký návrat Britney Spears? Zpěvačka vystoupí po 10 letech na cenách MTV

Kultura Kultura
17. 8. 2016 14:27
Zpěvačka vydá příští týden nové album Glory, na které chce nalákat koncertem na hudebních cenách MTV. Ty se udílejí v neděli 28. srpna v New Yorku, nejvíce nominací mají Adele a Beyoncé. Britney Spears předvedla v roce 2001 na MTV Video Music Awards show, která je dodnes považována za jednu z jejích nejlepších, a to ke skladbě Slave 4 U.
Britney Spears.
Britney Spears. | Foto: ČTK

Britney Spears vystoupí po téměř 10 letech na hudebních cenách MTV. V rámci předávání sošek za nejlepší hudební videoklipy naživo představí aktuální singl Make Me..., kterým promuje nové album Glory. To plánuje vydat koncem příštího týdne.

Čtyřiatřicetiletá zpěvačka naposledy vystupovala na MTV Video Music Awards v Las Vegas v roce 2007, upozorňuje BBC.

Letošním cenám MTV, které se budou udílet v neděli 28. srpna v New Yorku, dominují zpěvačky Beyoncé a Adele s 11, respektive osmi nominacemi.

Během slavnostního ceremoniálu vystoupí i Rihanna, která ten večer převezme prestižní cenu Michaela Jacksona.

Koncerty na hudebních cenách MTV jsou velmi sledovány, ten z roku 2001, kdy předvedla Britney Spears show na skladbu Slave 4 U s hadem kolem krku, patří mezi její nejslavnější.

Britney Spears prodala za svoji kariéru celosvětově přes 100 milionů nahrávek, šest z jejích osmi studiových alb vyhrálo americký žebříček prodejnosti.

Britney Spears: I'm A Slave 4 U | Video: YouTube
 

Právě se děje

před 51 minutami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Trump předčasně ukončil rozhovor, moderátorce slíbil odvetu

Kvůli nespokojenosti s moderátorkou ukončil americký prezident Donald Trump v úterý večer (místního času) předčasně rozhovor v televizi CBS. Následně pohrozil jeho předčasným zveřejněním a novinářce oblíbeného pořadu slíbil odvetu.

Trump dva týdny před prezidentskými volbami na twitteru kritizoval rozhovor s moderátorkou Lesley Stahlovou jako "podvod" a "předpojatost". Interview má CBS odvysílat tuto neděli v rámci předvolebního speciálu pořadu "60 Minutes" (60 Minut) o republikánu Trumpovi a jeho demokratickém vyzyvateli Joe Bidenovi.

Podle zdroje deníku byla důvodem ukončení rozhovoru Trumpova spokojenost s otázkami moderátorky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy