Špunt, grunt, lump. Ewa Farna zpívá v pokračování Vinařů

Magazín Magazín
6. 8. 2015 11:48
Zpěvačka Ewa Farna nazpívala titulní skladbu k pokračování seriálu TV Prima Vinaři. Skladbu Víno je grunt složil a otextoval Jiří Krhut se Zdeňkem Vřešťálem.
Ewa Farna - Vino je grunt ft. Frantisek Segrado | Video: YouTube

VideoMá veltlínská lásko, mám pár džbánků náskok, bydlím tu ve sklepě už třetí noc, zpívá v úvodu skladby Víno je grunt František Segrado, který společně s Ewou Farnou nazpíval titulní skladbu k pokračování seriálu Vinaři. Písničku pro Farnou napsal a společně se Zdeňkem Vřešťálem otextoval Jiří Krhut z kapely L.A. Sunday.

"Natáčení klipu bylo velmi příjemné a pohodové, tak jak sama píseň vybízí. V příjemném chládku se sklepě se natáčelo a když jsme vylezli ven, svítilo slunce a koukali jsme se na vinici," nechala se slyšet Farna.

Videoklip obsahuje záběry z pokračování úspěšného seriálu Vinaři, který na TV Prima v průměru sledoval přes milion diváků. Nové díly se budou místo na Moravě odehrávat v Čechách a v seriálu se kromě Hynka Čermáka, Václava Postráneckého nebo Lukáše Langmajera představí i Pavel Liška nebo Tomáš Matonoha.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy