Smith. Sam Smith. Poslechněte si ukázku titulní písně k nové bondovce Spectre

mad
24. 9. 2015 9:31
Zpěvák Sam Smith zveřejnil krátkou ukázku z nové písně k bondovce Spectre. Skladbu Writing's On The Wall vydá 25. září. Film o agentovi 007 v hlavní roli s Danielem Craigem má českou premiéru 5. listopadu.
Foto: Sony

Praha – Soulový zpěvák Sam Smith na svém twitterovém účtu zveřejnil 15sekundovou ukázku z písně k nové bondovce Spectre.

Fanoušci klasických melodií z bondovek 60. let budou potěšeni, píše deník The Guardian. Zpěvák na Twitteru poděkoval svým fanouškům za předobjednávky a dodal, že se velmi těší, až si Writing's On The Wall poslechnou.

Píseň zazní poprvé v éteru 25. září a bude možno si ji zakoupit na iTunes za necelé jedno euro. Smith napsal song společně se svým dlouholetým spolupracovníkem Jimmem Napesem, a to v lednu za pouhých 20 minut, což je podle zpěváka jeho rekord.

Již 24. film s agentem 007 nazvaný Spectre počtvrté nabídne v hlavní roli Daniela Craiga coby Jamese Bonda. Postavu ztvárnil již v bondovkách Casino Royale (2006), Quantum of Solace (2008) a Skyfall (2012). Bondgirls si tentokrát zahrály Monica Bellucci a Léa Seydoux.

Do českých kin Spectre dorazí 5. listopadu.

Trailer k filmu Spectre | Video: YouTube
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 41 minutami

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy