Richard Müller je v nemocnici, jeho stav je vážný

pra
12. 1. 2008 13:15
Příčiny hospitalizace zpěvák nechce říci

Bratislava - Slovenský zpěvák Richard Müller od čtvrtka leží v léčebně pro dlouhodobě nemocné v Bratislavě.

Zpěvák je ve vážném stavu, informoval slovenský bulvární deník Nový čas.

Příčiny hospitalizace zatím Müller odmítl komentovat. Hlavní jsou však podle listu vážné psychické problémy a bolesti pohybového ústrojí.

Zpěvák, známý svými výstřelky - svlékáním na koncertech i drogovými excesy, má zdravotní potíže od roku 2006. Přibral čtyřicet kilogramů a objevily se problémy s koleny a páteří. Loni v listopadu mu na letišti v Paříži selhalo srdce. Během roku 2007 byl dvakrát hospitalizován na psychiatrii s poruchami nálad.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Praha vypsala nový tendr na novoroční videomapping. Nabídla, že zajistí bezpečnost

Pražský magistrát vypsal nové výběrové řízení na organizátora promítání na budovy, které by mělo nahradit novoroční ohňostroj. Do prvního výběrového řízení se přihlásil jen jeden zájemce, který nesplnil podmínky. Oproti prvnímu tendru magistrát odstranil z podmínek povinnost zajistit bezpečnost akce, kterou si vezme na starost město. "Zakázku jsme zjednodušili a očekáváme, že se do ní přihlásí více uchazečů," uvedl mluvčí Prahy Vít Hofman. Maximální částka, kterou je město ochotné za atrakci zaplatit, zůstala dva miliony korun. Zájemci mohou nabídky podávat do 6. listopadu, ihned poté by měla zasednout výběrová komise a pokud někdo uspěje, smlouva by podle mluvčího měla být uzavřena v polovině listopadu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Srbsko má od UEFA za rasismus na jeden zápas uzavřený stadion

Evropská fotbalová unie UEFA potrestala Srbsko za rasistické chování fanoušků uzavřením stadionu na příští domácí zápas kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Za incidenty ze zářijového utkání s Portugalskem (2:4) si srbští fotbalisté odpykají trest 14. listopadu v duelu s Lucemburskem, který sehrají před prázdnými tribunami.

UEFA navíc srbskému svazu udělila pokutu 33.250 eur (asi 850.500 korun) a národní tým bude v roční podmínce.

Sankce kvůli rasistickému chování fanoušků hrozí i Bulharsku, na jehož hřišti v listopadu uzavře kvalifikační skupinu A český tým. UEFA zatím výtržnosti při nedávném debaklu s Anglií (0:6) stále vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy