Recenzenti Aktuálně.cz tipují nejlepší české desky roku 2014

Luboš Vedral Kultura Luboš Vedral, Kultura
15. 12. 2014 11:37
Podívejte se, jak tipovali nejlepší české desky recenzenti Aktuálně.cz.

Pro nejlepší české desky hlasovali: Karel Veselý, Benjamin Slavík, Dominik Zezula, Pavel Zelinka, Andrea Šafářová, Luboš Vedral, Michal Bystrov, Marek Pros. Prozkoumejte detailně, jaké desky z roku 2014 z české scény preferují.

Foto: Aktuálně.cz

Benjamin Slavík

Kalle - Life From The Room
Konečně také někdo z tuzemska světovým posluchačům vysvětlil, v čem tkví svůdnost lo-fi etiky. Fakt, že za hranicemi tuzemska toto album skoro nikdo neslyšel, rozhodně není problémem Kalle. Jde o to, že tohle album by klidně mohlo vládnout americkým hudebním blogům. A je fajn, že je zatím jenom naše.

Leto - Zbytky ozářených ploch
Všichni, kteří loni podlehli lžím projektu Ille, by měli zpytovat své svědomí za poslechu debutového alba projektu Leto. A potom, co se jim ohraje, si stáhnout kompletní diskografii božských Blonde Redhead.

Planety - Nekonečná hudba města zapomeneš
Planety nabízejí zcela unikátní možnost. Poslouchat hlučný indierock v rovině poetických melodicky návykových hitů. Doporučuje se tak činit v častých dávkách.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

V Pardubicích došlo ke srážce sanitky s autem, dva záchranáři jsou zraněni

Sanita zdravotnické záchranné služby a osobní auto se dnes před polednem srazily na světelné křižovatce v centru Pardubic. V sanitě jeli dva záchranáři, kteří utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Žádného pacienta nevezli. V osobním autě jeli dva dospělí a dvě děti, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to řekla mluvčí policie Dita Holečková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy