reklama
 
 

Přijede královna plastikového popu. Katy Perry veze Prism

2. 6. 2014 12:20
Popová zpěvačka zamíří do pražské O2 areny v únoru příštího roku. Předprodej vstupenek začíná už ve středu 4. června.

Praha - Zpěvačka Katy Perry vystoupí 23. února příštího roku v pražské O2 areně. Show jedné z největších hvězd současné populární hudby se uskuteční v rámci jejího Prismatic World Tour, které zahájí 16. února v Barceloně. 

Perry vydala loni v říjnu třetí studiové album nazvané Prism, které debutovalo na prvním místě žebříčku iTunes v 97 zemích. Deska dosáhla nejlepších prodejních výsledků v kariéře zpěvačky. Celkem se titulu prodalo celosvětově víc než šest milionů kusů během šesti měsíců od jeho vydání.

"Katy Perry zanechává na albu Prism dojem chladné mašiny na hity. Jakkoliv lze obdivovat perfekcionistický zvuk alba, skladby se v ničem neliší od běžného rádiového provozu - za mikrofonem by tady klidně mohl stát kdokoliv jiný od Britney Spears po japonskou zpívající robotku HRP-4C," napsal recenzent Aktuálně.cz Karel Veselý.

Devětadvacetiletá zpěvačka, textařka a hudebnice je v současné době na vrcholu popularity - loni se stala světově nejvíce sledovanou osobností na Twitteru, byla jmenována globální velvyslankyní UNICEF, obdržela nominace na dvě ceny Grammy (skladba roku a nejlepší popový sólový výkon) a také nedávno na MTV European Music Awards získala cenu pro nejlepší zpěvačku za rok 2013.

Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila v Kalifornii pastorskému páru, vyrůstala na gospelové hudbě a zpívala v kostele. Ještě pod svým původním jménem vydala v roce 2001 desku křesťanských písní. Stala se celosvětově známou díky písni I Kissed A Girl z desky One Of The Boys v roce 2008. Píseň šokovala svým textem, v němž zpívá o tom, jak se líbala s jinou dívkou.

Předprodej vstupenek na pražský koncert v cenách od 1290 do 2350 korun bude zahájen 4. června v prodejní síti Ticketportal.

autoři: ČTK, Kultura | 2. 6. 2014 12:20

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama