Foto: Vyprodanou Okoř rozjasnilo počasí i Klus s Langerovou

Podívejte se na fotoreportáž z hudebního festivalu Okoř.
Festival zahájila zpěvačka Aneta Langerová, kterou zaplněné hlediště přijalo s nadšením.
Aneta se svou kapelou zahrála nejen písně z předchozích alb a z dob svých pěveckých začátků, ale také potěšila skladbami ze své poslední desky Na Radosti.
Fanoušci Anety Langerové mohli svou oblíbenkyni zažít v rockové poloze, stejně tak si mohli zanotovat tklivější melodie, jako jsou například písně Voda živá či Vzpomínka.
Areál pod zříceninou hradu Okoř byl zcela zaplněn.
Foto: Andrea Vašáková
Andrea Vašáková
23. 8. 2015 18:27
Festival Okoř slavil 15. výročí existence a ve vyprodaném areálu zahráli Aneta Langerová, Tomáš Klus, Chinaski, Miro Žbirka a řada dalších. Podívejte se na fotoreportáž z festivalu.

Fotogalerie – Tradiční jednodenní festival proběhl v sobotu 22. srpna pod hradem Okoř a zahráli na něm muzikanti, kteří jsou s ním spjatí již od jeho počátků.

Ve vyprodaném areálu vystoupili Aneta Langerová, Tomáš Klus, Chinaski, Mig 21, Lenka Filipová & Lenny, Michal Hrůza, Miro Žbirka a řada dalších.

Podívejte se na fotoreportáž z akce.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 30 minutami

V centru Minsku se upálil člověk, motiv jeho činu zatím není znám

V centru běloruského hlavního města Minsku se před sídlem vlády zapálil muž, uvedl v pátek nezávislý server Tut.by s odvoláním na očitá svědectví a pořízené snímky a videa. Zraněného odvezla do nemocnice sanitka. "Zatím nemáme informace, že by někdo zemřel," řekla mluvčí ministerstva vnitra Olga Čemodanovová podle agentury Interfax.

Ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že zraněný je v bezvědomí a podle prvního vyšetření záchranářů utrpěl popáleniny na více než 50 procentech těla. "Pětatřicetiletý muž se polil nezjištěnou tekutinou a pak se zapálil. Plameny uhasili kolemjdoucí a policisté," uvedli vyšetřovatelé podle Tut.by. O totožnosti a motivech zraněného se zatím neobjevily podrobnější informace.

Zdroj: ČTK
Další zprávy