Obrazem: Festival Rock for People byl letos komorní, do areálu smělo 500 lidí

Obrazem: Festival Rock for People byl letos komorní, do areálu smělo 500 lidí
Navzdory dešti v sobotu na letišti v Hradci Králové vyvrcholil putovní hudební festival Rock for People Home.
Na open air scéně vytvořené z hangáru vystoupili čeští hudebníci a kapely Gaia Mesiah, Pokáč, Vypsaná fiXa, Kapitán Demo a John Wolfhooker (na snímku je jejich zpěvák Martin Čupka).
Areál byl kvůli platným omezením uzpůsoben maximálně pro 500 návštěvníků.
"Bohužel nám tady prší, ale lidé si to přesto užívají, je to v pohodě. Tipuji, že v areálu máme teď 300 lidí," řekl v sobotu okolo čtvrté hodiny odpolední ředitel festivalu Michal Thomes.
Foto: ČTK
ČTK ČTK
21. 6. 2020 12:35
Navzdory dešti v sobotu na letišti v Hradci Králové vyvrcholil putovní hudební festival Rock for People Home. Na open air scéně vytvořené z hangáru vystoupili čeští hudebníci a kapely Gaia Mesiah, Pokáč, Vypsaná fiXa, Kapitán Demo a John Wolfhooker. Areál byl kvůli platným omezením uzpůsoben maximálně pro 500 návštěvníků.
 

Právě se děje

před 34 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy