Obrazem: Od menších scén po hvězdy. Podívejte se, jak Colours slavily plnoletost

Foto: Libor Fojtík
Libor Fojtík
21. 7. 2019 18:42
Nočním koncertem španělské zpěvačky Rosalíe vyvrcholil 18. ročník festivalu Colours of Ostrava. Na hlavní scénu opticky nejvíc diváků přilákali čeští Kryštof, francouzská zpěvačka Zaz a samozřejmě rockeři The Cure, hlavní hvězdy festivalu. Zájem byl také o dění na vedlejších stagích nebo besedy diskusního fóra Meltingpot. Připomeňte si, co se letos v Ostravě dělo.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy