reklama
 
 

Můj otec by na Trumpově inauguraci nikdy nevystoupil, tvrdí dcera Franka Sinatry

6. 1. 2017
Frank Sinatra Frank Sinatra | Foto: ČTK
Nancy Sinatra na svém twitterovém účtu napsala, že její otec, slavní hudebník, by nikdy na inauguraci Donalda Trumpa nevystoupil. Trumpův tým měl problémy sehnat hvězdy na vystoupení. Ti, co nabídku přijali, čelí kritice.

Nancy Sinatra, dcera slavného hudebníka, dala jasně najevo, že její otec Frank Sinatra by nikdy na Trumpově inauguraci nevystoupil, píše server The Hollywood Reporter.

Jeden z uživatelů se Nancy na Twitteru zeptal, zda by její otec na akci vystoupil, kdyby dostal možnost. Reakce byla rázná: "Nikdy by nepodpořil fanatika," napsala Nancy. Příspěvek získal téměř čtyři tisíce "lajků" a přes tisíc retweetů.

Web připomíná, že několik hudebníků se dostalo pod palbu kritiky, když odmítli vystoupit, nebo pozvání naopak přijali. Trumpův tým se potýkal s problémy, neboť se mu nedařilo sehnat dostatek známých celebrit.

Když taneční skupina Rockettes nabídku přijala, byla okamžitě kritizována. Objevily se dokonce zprávy, že tanečnice byly nuceny kývnout, jinak by jim hrozil vyhazov.

Další kontroverzi vyvolalo oznámení ředitele Talladega College, že inauguraci se zúčastní školní pochodová kapela. Škola je historicky černošskou institucí. Na kampusu a sociálních sítích se rozhořela debata.

Ředitel Billy Hawkins však odmítá kritiku: "Inaugurace nového prezidenta není politická událost, ale civilní ceremonie, která slaví předání moci."

autor: | 6. 1. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama