Mirai: "Když nemůžeš, tak přidej" mě neštve, ta píseň původně měla skončit v šuplíku

Koncertování mi chybí, ale autokoncert byl jeden z nejlepších nápadů, jaké jsme kdy měli. Lidé jsou v autech anonymnější, tak se víc projeví. Co se týče příjmů, není to nejšťastnější období, ale zase je čas na psaní písniček, tvrdí Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai. Můj cíl je, abychom se nevykrádali jako kapela a abychom měli pořád co říct, dodává.
Koncertování mi chybí, ale autokoncert byl jeden z nejlepších nápadů, jaké jsme kdy měli. Lidé jsou v autech anonymnější, více se projeví, říká Mirai. | Video: DVTV, Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 23 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy