Michal Pelant vydává nové album. Poslechněte si Tajný kódy, které otextoval zpěvák Vypsané fixy

Kultura Kultura
20. 2. 2017 13:23
Zpěvák Michal Pelant vydává čtyřpísňové EP, které obsahuje tři nové skladby – Liana, Tajný kódy a Ráno. Společně s nimi vychází také píseň Mezi Psem a Vlkem, kterou Pelant vydal s videoklipem již před rokem. Na desce se podíleli například David Koller nebo Márdi z Vypsané fixy. Živě skladby představí Pelant coby předskokan vybraných koncertů v rámci jarního turné kapely Hudba Praha, kytarista je totiž pevnou součástí nové sestavy kolem Michala Ambrože. Na Aktuálně.cz si můžete v premiéře poslechnout nový singl Tajný kódy, který otextoval zpěvák Vypsané fixy.
Michal Pelant - Tajný kódy | Video: YouTube
 

Právě se děje

před 50 minutami

Všech pět hokejistů Ottawy nakažených koronavirem se uzdravilo

Všichni členové hokejového týmu Ottawa Senators, kteří onemocněli chorobou covid-19, se už podle trenéra D.J. Smithe zotavili. Pozitivní test na koronavirus mělo pět nejmenovaných hráčů a jeden zaměstnanec klubu.

"Dobré je, že nikdo z nich neměl žádné strašlivé symptomy, jaké vidíme v televizi u lidí, kteří opravdu trpí," řekl Smith. "Někteří kluci se necítili dobře, ale díky tomu, že to jsou sportovci, to překonali a už to mají za sebou."

Členové klubu se podle všeho nakazili během série zápasů na hřištích soupeřů v Kalifornii, kde Senators před přerušením sezony 12. března odehráli tři duely. Podle Smithe přispěly pozitivní testy členů klubu k tomu, aby tým bral koronavirovou pandemii vážně.

Další zprávy