Madonna vydala šest nových písní. Donutili ji piráti

ČTK Kultura ČTK, Kultura
20. 12. 2014 23:02
Celé nové abum měla Madonna v úmyslu vydat v únoru, kdy nakonec vyjdou v kolekci Rebel Heart i zbylé písně. Poslechněte si Madonnino nové EP.
Madonna: Rebel Heart.
Madonna: Rebel Heart. | Foto: Madonna

New York - Madonna nečekaně vydala na iTunes šest písní ze svého připravovaného alba. Udělala tak poté, co na internet uniklo několik nedokončených demoverzí. Madonna svůj krok označila za vánoční dárek fanouškům, i když původně chtěla vydat první songy z něj až na svátek svatého Valentýna.

"Doufala jsem, že můj nový singl Living for Love vyjde na svatého Valentýna a zbytek alba na jaře," řekla Madonna. "Budu ale raději, když fanoušci uslyší hotové verze několika písní namísto nedokončených nahrávek, které se dostaly ven. Považujte, prosím, těchto šest písní za vánoční dárek," dodala.

Mezi písněmi, které unikly, je například titul Devil Pray nebo Illuminati. Na iTunes Madonna uvolnila také písně s "explicitními" názvy a texty Unapologetic Bitch a duet s Nicki Minaj Bitch I´m Madonna.

Album se bude jmenovat Rebel Heart a má vyjít v březnu. Je to 13. album šestapadesátileté zpěvačky, která patří mezi celebrity s nejvyššími výdělky na světě. Další písně z alba vyjdou 9. února, sdělila publicistka a Madonnina přítelkyně Liz Rosenbergová.

 

Právě se děje

Další zprávy