Kytarista skupiny Aerosmith zkolaboval na pódiu, z koncertu ho odvezla sanitka

ČTK ČTK
11. 7. 2016 9:05
Kytarista americké rockové skupiny Aerosmith Joe Perry byl hospitalizován kvůli zdravotním potížím, které ho zastihly při nedělním koncertu v New Yorku. Muzikantův stav momentálně stabilní a je v péči lékařů.
Joe Perry
Joe Perry | Foto: ČTK

Pětašedesátiletý Joe Perry musel předčasně odejít z pódia během vystoupení kapely Hollywood Vampires v amfiteátru v Brooklynu. Podle zdrojů z nemocnice v Coney Islandu, kam byl Perry převezen, se provádějí vyšetření hudebníkova stavu.

Alice Cooper z formace Hollywood Vampires, k níž kromě Perryho patří také Johnny Depp, sdělil na twitteru, že Perryho stav je stabilní a že je u něj rodina.

Jeden z fanoušků na sociální síti zveřejnil záběry z nedělního koncertu. Je na nich vidět, jak Perry sedí na pódiu a pak odchází uprostřed skladby pryč. Skupina ale v programu i po jeho odchodu pokračovala (video lze přehrát po kliknutí na obrázek pouze na sociální síti Instagram).

Jedna z příznivkyň Aerosmith, která čekala u zadního vchodu, viděla zdravotníky odnášet na nosítkách muže s nasazenou kyslíkovou maskou.

"Všimli jste si, že jeden z našich bratrů není s námi, bylo mu před představením hodně zle," citoval Cooperova slova pronesená k divákům jeden z fanoušků na facebooku.

Perry je znám hlavně jako kytarista Aerosmith, kterou pomáhal v roce 1970 založit. Její zpěvák Steven Tyler letos oznámil, že se kapela vydá příští rok na turné na rozloučenou. Aerosmith prodali 150 milionů alb a drží rekord v počtu zlatých a platinových alb. Perry působil i sólově a hrál se svou další skupinou Joe Perry Project. Kapela Hollywood Vampires existuje od roku 2015.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy