Krev, sex a prachy vládnou novému klipu Rolling Stones

Kultura ČTK Kultura, ČTK
22. 11. 2012 7:32
V klipu k písni Doom and Gloom hraje Noomi Rapace
Noomi Rapace v klipu Rolling Stones k písni Doom and Gloom
Noomi Rapace v klipu Rolling Stones k písni Doom and Gloom | Foto: Profimédia

Londýn - Rolling Stones zveřejnili videoklip k písni Doom and Gloom se švédskou herečkou Noomi Rapace. Ta se v klipu objeví nahoře bez i s tváří potřísněnou krví a v jednu chvíli se pozvrací a exploduje jí hlava.

Nový song letos padesátileté britské legendární kapely vyšel už minulý měsíc. Je jedním ze dvou nových songů zařazených na kolekci největších "stounovských" hitů s názvem GRRR!.

Mick Jagger a Noomi Rapace
Mick Jagger a Noomi Rapace | Foto: Profimédia

Nový videoklip režíroval Švéd Jonas Akerlund, jenž v minulosti dělal videoklip Ray Of Light pro Madonnu nebo kontroverzní Smack My Bitch Up skupiny Prodigy.

Akerlundova krajanka Noomi Rapace se proslavila rolí kyberpunkerky Lisbeth Salanderové ve švédské filmové adaptaci trilogie Stiega Larssona Milénium a zahrála si i v hitu Ridleyho Scotta Prometheus.

Rolling Stones na počest 50. výročí svého založení chystají jen pět veřejných koncertů. Budou hrát 25. a 29. listopadu v londýnské O2 aréně, 8. prosince v Barclays Center v New Yorku a 13. a 15. prosince v Newarku v americkém státě New Jersey.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 36 minutami

Turecko přesune v první fázi do Sýrie milion uprchlíků, řekl Erdogan

Turecko v první fázi přesune do Sýrie milion syrských uprchlíků ze svého území. Řekl to v úterý turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Turecká armáda od 9. října bojuje na severu Sýrie proti tamním kurdským oddílům s cílem zřídit podél hranice zónu pro bezpečný návrat uprchlíků. Turecko jich přijalo od roku 2011 na 3,6 milionu.

"Zajistíme oblast od Manbidže po iráckou hranici a v první fázi umožníme milionu syrských uprchlíků vrátit se domů. Později zajistíme návrat dvou milionů lidí," prohlásil prezident.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy