Krev, sex a prachy vládnou novému klipu Rolling Stones

Kultura ČTK Kultura, ČTK
22. 11. 2012 7:32
V klipu k písni Doom and Gloom hraje Noomi Rapace
Noomi Rapace v klipu Rolling Stones k písni Doom and Gloom
Noomi Rapace v klipu Rolling Stones k písni Doom and Gloom | Foto: Profimédia

Londýn - Rolling Stones zveřejnili videoklip k písni Doom and Gloom se švédskou herečkou Noomi Rapace. Ta se v klipu objeví nahoře bez i s tváří potřísněnou krví a v jednu chvíli se pozvrací a exploduje jí hlava.

Nový song letos padesátileté britské legendární kapely vyšel už minulý měsíc. Je jedním ze dvou nových songů zařazených na kolekci největších "stounovských" hitů s názvem GRRR!.

Mick Jagger a Noomi Rapace
Mick Jagger a Noomi Rapace | Foto: Profimédia

Nový videoklip režíroval Švéd Jonas Akerlund, jenž v minulosti dělal videoklip Ray Of Light pro Madonnu nebo kontroverzní Smack My Bitch Up skupiny Prodigy.

Akerlundova krajanka Noomi Rapace se proslavila rolí kyberpunkerky Lisbeth Salanderové ve švédské filmové adaptaci trilogie Stiega Larssona Milénium a zahrála si i v hitu Ridleyho Scotta Prometheus.

Rolling Stones na počest 50. výročí svého založení chystají jen pět veřejných koncertů. Budou hrát 25. a 29. listopadu v londýnské O2 aréně, 8. prosince v Barclays Center v New Yorku a 13. a 15. prosince v Newarku v americkém státě New Jersey.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Slovinský premiér odstoupil, vláda nedokázala prosadit své zákony

Předseda slovinské vlády Marjan Šarec v pondělí oznámil, že z funkce odstupuje. Důvodem je neschopnost menšinové vládní koalice prosazovat schválení potřebných reformních zákonů. Premiér v dopise zaslaném parlamentu s oznámením demise zároveň vyzval k vypsání předčasných voleb.

Rezignovat se Šarec rozhodl poté, co se veřejnost dozvěděla, že odstupuje vicepremiér a ministr financí Andrej Bertoncelj. Ten nesouhlasil s premiérovým návrhem zákona, na jehož základě by se finanční ztráty zdravotnictví kryly ze státního rozpočtu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy