Krev, nahota i peníze. Rihanna jde v novém klipu za hranu

Kultura Kultura
2. 7. 2015 13:53
Podívejte se na nový videoklip Rihanny, který natočila k aktuálnímu singlu Bitch Better Have My Money.
Rihanna - Bitch Better Have My Money | Video: YouTube

Video – Přestože singl Bitch Better Have My Money vydala Rihanna už v březnu a láká jím na připravovanou desku, videoklip k němu natočila a představila teprve nyní. Skladbu si částečně napsala sama, s produkcí jí pomohl například Kanye West a zvuk písně jasně ukazuje hudební směr, kterým se bude osmé album barbadoské zpěvačky ubírat.

Videoklip k singlu natočila Rihanna ve spolupráci s Megaforce a sedmiminutový snímek je příběhem o pomstě a odplatě. V kontroverzním videu, ve kterém se objevuje nahota i krev, si zahrál populární dánský herec Mads Mikkelsen (Casino Royale, Souboj Titánů, seriál Hannibal).

Klip k singlu Bitch Better Have My Money zaznamenal den po uvedení na YouTube přes milion zhlédnutí.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Primátor Pardubic skončil v dozorčí radě hokejového Dynama

Primátor Pardubic Martin Charvát (ANO) rezignoval na funkci v dozorčí radě hokejového Dynama. Místo něj bude nejspíš pozici zastávat bývalý hráč a trenér Josef Paleček. Primátorova funkce byla dočasná, chtěl dovést extraligový klub k prodeji, uvedl klub ANO v tiskové zprávě.

"Věřím, že na mimořádném jednání zastupitelstva 9. června potvrdíme hlasováním, že společnost Petra Dědka se stane majoritním vlastníkem pardubického hokejového klubu. Svou roli v dozorčí radě jsem vnímal jako dočasnou," řekl Charvát. Palečka, kterého hnutí ANO do rady nominovalo, označil jako veřejností respektovaného odborníka.

Pardubice nedávno poskytly exkluzivitu k vyjednávání o akciovém vstupu do HC Dynamo podnikateli a golfovému promotérovi Petru Dědkovi. O vstup do extraligového klubu usiloval také vlastník FK Pardubice Vladimír Pitter, který zastupoval sdružení podnikatelů. V polovině května také zastupitelé schválili očištění HC Dynamo od dluhů, jeho kumulovaná ztráta činila 54,7 milionů korun.

před 33 minutami

Polská velvyslankyně v Praze šikanovala podřízené, zjistila komise

Stávající polská velvyslankyně v Praze Barbara Ćwiorová se dopustila šikany a diskriminace vůči svým podřízeným, uvedl zpravodajský server Onet.pl s odvoláním na zjištění zvláštní komise polského ministerstva zahraničí. Případ již 11 měsíců vyšetřuje také varšavská prokuratura, ale bezvýsledně: až dosud nebyla s to ani vznést obvinění, ani případ odložit, dodal server. Současně se pozastavil nad tím, že velvyslankyně stále vede zastupitelský úřad a před pár dny provázela šéfa diplomacie Jacka Czaputowicze při jednáních v Praze.

Ministerstvo zahraničí Onetu sdělilo, že interní vyšetřování skončilo potvrzením mobbingu a diskriminace, ale vzhledem k citlivosti informací a ochraně osobních údajů nelze poskytnout podrobnosti. Interní vyšetřování začalo loni 30. dubna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy