Kapela OK Go natočila další vizuální lahůdku. Zpomalila čas a nechala vše vybuchnout

pv
24. 11. 2016 15:37
Americká kapela OK Go, známá originálními videoklipy, zveřejnila na Facebooku klip k nové písni The One Moment. A ačkoliv má píseň více než čtyři minuty, muzikanti natočili klip na pouhý jeden záběr dlouhý 4,2 vteřiny. “Za tu krátkou dobu jsme spustili 325 různých událostí. Natáčeli jsme s extrémně rychlými kamerami, které nám umožnily natáhnout těchto pár sekund na délku celého klipu,” popsal režisér klipu a zpěvák kapely Damian Kulash. Ve zpomaleném záběru tak divák může sledovat postupné exploze věcí, destrukci studia i "zpívající" obličej zpěváka na stránkách knížky. Kapela již dříve natáčela podobné klipy třeba pomocí automobilu, ve stavu beztíže, nebo na běžících pásech.
Ukázka z klipu
Ukázka z klipu | Foto: OK GO / Repro Facebook.com
Video:
Video:
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na vládní čtvrť v Bagdádu dopadly tři rakety

Tři rakety dopadly v pondělí večer do ostře střežené zelené zóny v Bagdádu, ve které se nacházejí vládní budovy i diplomatické mise včetně velvyslanectví Spojených států. Nikdo nebyl zraněn. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroje. 

Podobné raketové útoky zažila vládní čtvrť za poslední měsíce již několikrát. Kdo za útokem stojí, nebylo jasné. Nicméně podle Washingtonu měly podobné akce v minulosti na svědomí proíránské milice.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Italský senátní výbor rozhodl, že Salvini má být vyšetřován. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci kvůli blokádě lodí s migranty

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování lídra pravicové Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou záchranných lodí s migranty. Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu mohlo být zakázáno zastávat politickou funkci, což by mu zabránilo usilovat o post premiéra.

Zdroj: ČTK
Další zprávy