Kapela OK Go natočila další vizuální lahůdku. Zpomalila čas a nechala vše vybuchnout

pv
24. 11. 2016 15:37
Americká kapela OK Go, známá originálními videoklipy, zveřejnila na Facebooku klip k nové písni The One Moment. A ačkoliv má píseň více než čtyři minuty, muzikanti natočili klip na pouhý jeden záběr dlouhý 4,2 vteřiny. “Za tu krátkou dobu jsme spustili 325 různých událostí. Natáčeli jsme s extrémně rychlými kamerami, které nám umožnily natáhnout těchto pár sekund na délku celého klipu,” popsal režisér klipu a zpěvák kapely Damian Kulash. Ve zpomaleném záběru tak divák může sledovat postupné exploze věcí, destrukci studia i "zpívající" obličej zpěváka na stránkách knížky. Kapela již dříve natáčela podobné klipy třeba pomocí automobilu, ve stavu beztíže, nebo na běžících pásech.
Ukázka z klipu
Ukázka z klipu | Foto: OK GO / Repro Facebook.com
Video:
Video:
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Americká vláda se zaměří na platby v kryptoměnách při kyberútocích, uvádí The Wall Street Journal

Americká vláda chce ztížit hackerům možnost využívat kryptoměny k ziskům při kyberútocích. Chystá několik kroků včetně sankcí, píše s odvoláním na zdroje obeznámené se situací deník The Wall Street Journal (WSJ). Platit by tato opatření podle listu mohla začít už příští týden.

Kabinet připravuje nové pokyny ohledně rizik spojených s usnadňováním takových plateb požadovaných jako výkupné při digitálních útocích. V plánu jsou pokuty a další postihy.

Další zprávy