Jako Bonnie a Clyde. Kryštof natočil výpravný videoklip

Kultura Kultura
23. 6. 2015 12:19
Podívejte se na nový videoklip kapely Kryštof, který natočila ke skladbě Ty a já režisérka Karin Babinská.
Kryštof - Ty a já | Video: YouTube

Praha – Videoklip ke skladbě Ty a já režírovala Karin Babinská, která pojala zasněnou baladu jako parafrázi na film Bonnie a Clyde. V hlavní roli se vedle Richarda Krajča objevuje herečka Hana Vagnerová, se kterou se zpěvák kapely Kryštof seznámil při natáčení seriálu Vraždy v kruhu.

Skladba pochází z aktuální desky Srcebeat, které je na čele prodejní hitparády. Kapela připravovala album s producentem Yaronem Fuchsem, který s Kryštof spolupracoval už na předchozí studiovce Inzerát. "Kdyby kluci nezpívali v češtině, byla by z nich celosvětová hvězda," řekl Fuchs.

Kryštof prožívá nejúspěšnější období své kariéry. Za poslední album Inzerát získal dvě Ceny Anděl 2012 pro skupinu roku a album roku. Loni oslavil 20 let své činnosti sérií festivalů pod názvem Kryštof Kemp 2014.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Čeští policisté zadrželi cizince podezřelého v Německu z trestného činu

Policisté poblíž Prahy zadrželi cizince, který je v Německu podezřelý z násilného trestného činu. Spáchal ho údajně ve středu, poté odjel autem do Česka. Muže poslal soud do vazby, do několika týdnů bude předán zpět do Německa. Podobný případ se odehrál počátkem května, kdy čeští policisté zadrželi na dálnici D1 cizince, který se podle německé policie pokusil v Německu o vraždu.

Cizinec podle mluvčího využil ke vstupu do Česka zmírnění dřívějších omezení kvůli koronaviru, od úterka jsou kontroly na hranicích s Německem i Rakouskem pouze namátkové. Německá policie vydala evropský zatýkací rozkaz, v Česku byl muž zadržen zhruba 12 hodin od spáchání skutku. "Samotné zadržení proběhlo velmi rychle a provedlo ho několik středočeských dopravních policistů nedaleko Prahy, pod záminkou běžné silniční kontroly," uvedl mluvčí policejního prezidia David Schön.

Zdroj: ČTK
Další zprávy