Jako Bonnie a Clyde. Kryštof natočil výpravný videoklip

Kultura Kultura
23. 6. 2015 12:19
Podívejte se na nový videoklip kapely Kryštof, který natočila ke skladbě Ty a já režisérka Karin Babinská.
Kryštof - Ty a já | Video: YouTube

Praha – Videoklip ke skladbě Ty a já režírovala Karin Babinská, která pojala zasněnou baladu jako parafrázi na film Bonnie a Clyde. V hlavní roli se vedle Richarda Krajča objevuje herečka Hana Vagnerová, se kterou se zpěvák kapely Kryštof seznámil při natáčení seriálu Vraždy v kruhu.

Skladba pochází z aktuální desky Srcebeat, které je na čele prodejní hitparády. Kapela připravovala album s producentem Yaronem Fuchsem, který s Kryštof spolupracoval už na předchozí studiovce Inzerát. "Kdyby kluci nezpívali v češtině, byla by z nich celosvětová hvězda," řekl Fuchs.

Kryštof prožívá nejúspěšnější období své kariéry. Za poslední album Inzerát získal dvě Ceny Anděl 2012 pro skupinu roku a album roku. Loni oslavil 20 let své činnosti sérií festivalů pod názvem Kryštof Kemp 2014.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Čína nebude tolerovat zasahování zahraničí v otázce Tchaj-wanu, varoval Peking

Z Pekingu ve středu zaznělo, že Čína nebude tolerovat intervenci zahraničních sil v otázce Tchaj-wanu. Na "tajné dohody" proto bude důrazně reagovat. Informovala o tom agentura Reuters. Tchaj-wan v úterý ohlásil dosud největší narušení svého vzdušného prostoru v jednom dni - vletělo do něj 28 čínských vojenských letounů. Zpráva přišla nedlouho poté, co lídři zemí skupiny G7 Čínu zkritizovali za její kroky v některých oblastech a zdůraznili důležitost míru a stability v Tchajwanském průlivu.

"Nikdy nebudeme tolerovat pokusy o získání nezávislosti nebo svévolný zásah zahraničních sil do otázky Tchaj-wanu, takže musíme na tyto tajné dohody rázně reagovat," sdělil ve středu na tiskové konferenci mluvčí kanceláře čínské vlády pro záležitosti Tchaj-wanu Ma Siao-kuang. Na dotaz, zda čínské narušení tchajwanského vzdušného prostoru souviselo s prohlášením lídrů zemí G7, odvětil, že za napětí může tchajwanská vláda.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Durant skvělým výkonem přiblížil Brooklyn k postupu do semifinále NBA

Basketbalista Kevin Durant předvedl jeden z nejlepších výkonů historie play off NBA, když 49 body, 17 doskoky a 10 asistencemi zařídil Brooklynu vítězství 114:108 nad Milwaukee a vedení ve čtvrtfinálové sérii 3:2 na zápasy. A to i přesto, že Nets většinu zápasu prohrávali až o 17 bodů. Nyní mají dva pokusy na to, aby poprvé od roku 2003 postoupili do semifinále.

Play off NBA - 2. kolo:

Východní konference - 5. zápas:

Brooklyn - Milwaukee 114:108, stav série 3:2.

Další zprávy